Ogólna klauzula informacyjna

 

 1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza internetowego na stronie: https://dimlab.pl/sklep/register jest dimlab.pl Robert Grądziel z siedzibą w Gdyni (81-549 Gdynia) przy ul. Spokojnej 28.
  Możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 504 140 892 

 2. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. b unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, czyli wykonanie dla Ciebie umowy (zamówionego przez Ciebie produktu lub usługi). 

 3. W zakresie wykraczającym poza cel jakim jest wykonanie umowy możemy przetwarzać Twoje dane także w innych celach np. w celu wysyłania na Twój adres mailowy newsletter’a lub w celu zaproszenia Cię do wystawienia na portalu opineo.pl swojej ocenę lub podzielenia się swoją opinią o świadczonych przez nas usługach - pod warunkiem, że wyrazisz na to dobrowolną zgodę klikając w odpowiednie okienka. Wtedy podstawą prawną do przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dobrowolna zgoda). 

 4. Wyrażenie zgód nie jest obowiązkowe, jednakże brak zgód spowoduje, że nie będziemy mogli wysyłać Ci darmowego newsletter’a (zawierającego informacje o ofertach, promocjach, akcjach marketingowych, rabatach, itp), ani zaprosić do podzielenia się swoją oceną/opinią o naszych usługach.

 5. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz całkowicie cofnąć swoje zgody, skutkiem czego będzie usunięcie Twoich danych.
  Oświadczenie o cofnięciu zgody możesz złożyć poprzez: link wypisania się w email (newsletter) lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 6. Jeżeli wyraziłeś/aś zgody w celach, o których mowa w pkt 3 będziemy mogli przetwarzać Twoje dane w niezbędnym zakresie do momentu, aż cofniesz swoje zgody lub wniesiesz sprzeciw. Jeżeli natomiast korzystamy z Twoich danych w celu wykonania umowy, to możemy je przetwarzać przez okres 5 lat (względy podatkowe), licząc od końca roku kalendarzowego, w którym to upłynął termin płatności podatku związany ze świadczoną usługą. Po upływie tego okresu usuniemy Twoje dane osobowe, chyba że są nam potrzebne do świadczenia na Twoją rzecz innych usług. 

 7. W celu wykonania umowy będziemy mogli przekazać Twoje dane takim podmiotom jak: furgonetka.pl - Furgonetka Sp. z o.o. Sp. k. (usługi kurierskie), opineo.pl - Opineo sp. z o.o. ( opinie na temat realizacji zlecenia ), OVH sp. z o.o. (hosting sklepu)

 8. W celu wysyłania Ci newsletter’a będziemy mogli przekazać Twój adres e-mail takim podmiotom jak Freshmail Sp. z o.o. 

 9. W celu wysłania Ci zaproszenia do wystawienia swojej oceny lub opinii na portalu opineo.pl będziemy mogli przekazać Twoje dane takim podmiotom jak Opineo Sp. z o.o. 

 10. Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych do państw trzecich ani do żadnych organizacji międzynarodowych. 

 11. Pamiętaj, że masz prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych. Możesz także zgłosić nam swój sprzeciw odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych. 

 12. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, to przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

 13. W oparciu o Twoje dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Ciebie żadnych zautomatyzowanych decyzji, w szczególności chodzi tu o decyzje będące wynikiem tzw. profilowania.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl