Trendy i mody są chwilowe. Wystrój mieszkania musielibyśmy bardzo często zmieniać, by za nimi nadążyć. Niektóre elementy dekoracyjne jednak nigdy nie stracą na atrakcyjności, ze względu na swoją oryginalność i niepowtarzalność. Z pewnością można do nich zaliczyć wydruki na płótnie. Zamiast przyozdabiać ściany obrazami, jakie można kupić w każdym mieście, możemy cieszyć oczy bliskimi sercu fotografiami.

Aparaty cyfrowe są w powszechnym użyciu, a zdjęcia nimi wykonywane wysokiej jakości. Niestety, fotografie coraz rzadziej wywołujemy i przechowujemy w albumach, zwykle żyją tylko wirtualnym życiem. Ale niektóre z naszych zdjęć zasługują na więcej. Wydruk obrazu na płótnie to sposób na niebanalną aranżację nie tylko salonu czy sypialni, ale każdego pomieszczenia w domu. Tylko od nas zależy, co wydruk na płótnie będzie przedstawiał. W ten sposób możemy wyeksponować zdjęcie rodzinne, ale doskonale prezentują się też krajobrazy czy fotografie makro. Dzięki temu, że sami decydujemy, co na takim obrazie się znajduje, możemy go dopasować do stylu, w jakim zaaranżowane jest nasze mieszkanie. We wnętrzach, w których panuje styl rustykalny, prowansalski czy skandynawski pięknie będą wyglądały obrazy jasne z motywami przyrody, jak kwiaty czy drzewa. We wnętrzach urządzonych minimalistycznie na miejscu będą zdjęcia czarno-białe, a w industrialnych i nowoczesnych idealnie sprawdzą się zdjęcia miast czy makro. Wydruk obrazu na płótnie canvas to produkt wysokiej jakości, przeznaczony dla osób ceniących sobie oryginalność. Obrazy mogą mieć różną wielkość – ograniczeniem jest tylko rozdzielczość wykorzystanego zdjęcia. Canvas to płótno, które doskonale oddaje przeniesiona na nie kolory i wzory. Fotografia na płótnie jest nie tylko bardziej trwała, niż ta wykonana na papierze, ale też bardziej efektowna i dekoracyjna. Obrazy na płótnie to doskonały sposób na podkreślenie naszego charakteru, oryginalności i indywidualizmu. Ten nowoczesny sposób ekspozycji obrazów wykorzystywany jest często w galeriach sztuki.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl