W ciągu ostatnich kilku lat plakaty nieustannie nie wychodzą z mody, stały się obowiązkowym wyposażeniem nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Nie przypominają w niczym marnej jakości plakatów z gazet. To prawdziwe działa sztuki, które dają nieograniczone możliwości aranżacji. Tanie plakaty są wykorzystywane w domach prywatnych oraz wnętrzach komercyjnych i użytku publicznego.

Stworzenie własnego projektu plakatu to wielka satysfakcja, nie jest to trudne, można się posłużyć bogatą ofertą dostępnych grafik. Wybrać je według własnego gustu, bardzo popularne jest też zamieszczanie ulubionych cytatów bądź słów piosenek. Jednocześnie jest to idealny pomysł na wyjątkowy prezent. Jednak mimo wszystko polecamy Państwu plakaty ze zdjęcia. Zamiast zamawiać odbitki, możemy wykorzystać własne zdjęcia do ozdobienia ścian. Spoglądać codziennie na portrety bliskich nam osób lub na pejzaże z wakacyjnych wojaży. Plakat ze zdjęcia możemy powiesić zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecięcym, nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Pamiętajmy, że równie ważny jest druk plakatów, dlatego korzystajmy z renomowanych i sprawdzonych firm, gdyż tanie plakaty pozwalają nam niewielkim kosztem uzyskać spektakularny efekt. Doskonale komponują się na jednolitych oraz kolorowych ścianach, ale też na tapecie czy kamieniu naturalnym. Odpowiednio dobrane wpasują się także w surowe wykończenia w loftach. Nie zawsze musimy wieszać nasze plakaty na ścianie, bardzo nowocześnie prezentują się na podłodze, oparte o ścianę. Postawione na regale lub na specjalnych wąskich półkach. Do plakatu musimy dobrać ramę, która doda mu elegancji. Na rynku jest dostępna szeroka oferta i możemy przebierać w kolorach ram oraz materiale wykonania. Dla minimalistów sprawdzą się antyramy. Jeżeli ktoś nie lubi opraw może powiesić swój plakat bezpośrednio na ścianie lub tablicy. Plakat ze zdjęcia to autorska forma prezentacji, z którą mamy zagwarantowany unikalny efekt w każdym pomieszczeniu, co z pewnością zostanie zauważone przez naszych gości.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl