Większość łazienek jest wykonana w jasnych lub beżowych kolorach na bazie kafli ceramicznych. Wybieramy uniwersalne barwy, które mają nam służyć na lata. Efekt końcowy jest zadowalający i estetyczny, ale powtarzalny, ponieważ tymi samymi względami kierują się miliony osób na świecie. Nawet jeżeli nawet na początku myślimy, iż nasza łazienka jest jedyna i niepowtarzalna to tak naprawdę odwzorowuje inne.

Dla osób, które oczekują od wnętrza zdecydowanie więcej, polecamy panele łazienkowe na ścianę. Zadrukowane panele szklane, które mogą nadać naszej łazience najbardziej wyszukany Look. Panele szklane są wykorzystywane w łazience jako element dekoracyjny w otoczeniu armatury sanitarnej, na drzwiach, kabinie prysznicowej lub w formie obrazu, dekoru na ścianie. Wysokiej jakości materiał jest odporny na wodę i całkowicie bezpiecznie może być stosowany w pomieszczeniach, gdzie występuje wilgoć. W zależności od potrzeb można w nich wykonać wszelkie niezbędne otwory na gniazdka czy armaturę. Wybierając panele łazienkowe na ścianę, możemy nadać łazience dowolny klimat. W zależności od wyboru nadruku możemy się poczuć jak w salonie spa lub na egzotycznej plaży. Korzystać z kąpieli w towarzystwie rafy koralowej i ryb, relaksować się w otoczeniu fal morskich lub zachodzącego słońca. Jeżeli szukamy mocniejszego akcentu, możemy wybrać panele łazienkowe z grafiką nawiązującą do naszych zainteresowań. Nadruk może także ukazywać zdjęcie ukochanej osoby bądź wspomnienia z wakacyjnych wojaży. Panele łazienkowe z nadrukiem to rozwiązanie dla osób, które cenią wyszukane wnętrza i nie boją się eksperymentować.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl