Dziś tradycyjnie malowane obrazy dzięki nowoczesnym technikom drukowania przechodzą do lamusa. Obecnie każdy z nas może mieć we własnym domu obraz ze zdjęcia na płótnie. Usługę przygotowania takiego obrazu zleca się w wybranym zakładzie fotograficznym. Spośród wszystkich zdjęć analogowych lub cyfrowych wybieramy to najbardziej ulubione, które chcielibyśmy mieć na ścianie w naszym pokoju.

Zdjęcie cyfrowe, które przekażemy fotografowi, jest już właściwie gotowe do tego, by zostać wydrukowane. W przypadku sytuacji, gdy zdjęcia na płótnie będą wykonywane ze starszych, analogowych fotografii, konieczne jest zeskanowanie i przerobienie obrazu na plik o wysokiej rozdzielczości. Taki obraz na płótnie ze zdjęcia zostaje wydrukowany w ciągu kilkunastu minut. Może być matowy lub błyszczący w zależności od charakteru wnętrza.

Idealnym prezentem okolicznościowym jest obraz ze zdjęcia. Najczęściej do tego rodzaju obrazów wykorzystuje się fotografie z zamierzchłej przeszłości, fotki archiwalne o wysokiej wartości sentymentalnej. Obraz można stworzyć ze zdjęć czarno - białych, jak i kolorowych. Na wyraźne życzenie klientów fotografowie oraz graficy mogą wprowadzić nową kolorystykę, np. kompozycję opartą na barwach sepii. Takie odcienie obrazu znakomicie stanowić będą uzupełnienie estetyki retro we wnętrzach. Przygotowywane zdjęcia na płótnie prezentować mogą różnorodne motywy. Pasjonaci pięknych roślin mogą na obrazach przedstawić rzadko spotykane okazy kwiatów, drzew oraz krzewów. Taki obraz znakomicie podkreśli charakter salonu lub pokoju gościnnego. Może macie zdjęcia z niedawnej podróży do jakiegoś atrakcyjnego miejsca na świecie i chcielibyście, aby zawisło ono na ścianie pokoju w formie obrazu? Takie zdjęcie na płótnie z wieżą Eiffla, Colosseum lub innym obiektem architektonicznym przywoływać będzie najpiękniejsze wspomnienia wypraw z przeszłości. Sportowcom możemy zaproponować zdjęcie na płótnie ukazujące sylwetkę ludzkiego ciała w dynamicznej pozycji. Każdy mięsień, każda kropelka potu jest tu szczegółowo widoczna. Postać sportowca na takim obrazie prezentuje się bardzo realnie, iż obserwujący czuje się tak, jakby obserwował wyczyny mistrza sportowego z okna własnego domu. Temu właśnie służy idealne odwzorowanie kolorów. Wszystko jawi się w naszych oczach jako żywy obraz rzeczywistości. Technologia jeszcze raz wygrała!

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl