Nunc Placerat Cras Sagittis

Co można zrobić, aby wnętrze wyglądało z klasą, ale jednocześnie niebanalnie? Rozwiązań jest wiele, jednak nie wszystkie są tanie, niezawodne i łatwe do montażu. Wszystkie te cechy spełnia fototapeta. Wiele osób może się poczuć zaskoczonych tym pomysłem, bo lata 90 pozostawiły niemiłe skojarzenia z tą dekoracją ścienną, ale czy na pewno słusznie?

Współczesna fototapeta charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą jakością druku. Kolory są perfekcyjnie odzwierciedlone, a żywe barwy wprowadzają pozytywny nastrój do każdego wnętrza. Producenci gwarantują długą żywotność fototapety, jednak jej zmycie jest również łatwe. Skoro to nas przekonało, to pozostaje jedynie wybrać fototapetę. Oferujemy bardzo bogaty zbiór zdjęć, liczący miliony fotografii i grafik, które charakteryzują się różnorodną tematyką. Dzięki temu na ścianie możemy mieć surrealistyczne obrazy czy geometryczne wzory. Fototapeta może również być zrobiona na indywidualne zamówienie z pliku klienta - wtedy przedstawia fotografię, która została dostarczona przez zleceniodawcę.

Największą zaletą jest to, że możliwe jest zamówienie fototapety na wymiar. Nie ma więc problemu z zaaranżowaniem tej - żeby nie ukrywać - dość okazałej dekoracji ściennej. Często medium, na którym dokonuje się zadruku ma określoną szerokość. W razie zamówienia szerszej fototapety, pozostanie ona podzielona na równe części, co pozwala na przyklejenie jej tak, żeby łączenia były niewidoczne. Fototapeta na wymiar może być zrobiona zarówno przy użyciu fotografii z banku zdjęć, jak i z zasobów klienta. Każde zlecenie pozwala na indywidualne opracowanie, zgodne z życzeniem klienta.

Skoro już wiemy, że fototapeta na wymiar jest w dowolnie wybranej wielkości, pozostaje jedynie wybór miejsca, w którym chcemy ją przykleić. Jest to kluczowa decyzja, ponieważ wpływa na odbiór całego pomieszczenia. Fototapeta może się subtelnie wpisywać w temat mieszkania i stanowić jeden z elementów kompozycji lub być wyraźnym, bardzo widocznym akcentem widocznym przy każdym spojrzeniu. Jeśli chodzi o małe mieszkania, to trzeba zachować ostrożność, żeby ich nie przytłoczyć zbyt rzucającym się w oczy, ciemnym obrazem.

Osoby zainteresowane nowinkami, które lubią nowoczesne aranżacje, na pewno przekonają się do nowego oblicza fototapety. To rozwiązanie stale zyskuje nowych zwolenników, bo fototapety na wymiar to naprawdę wygodna i szybka propozycja na zmianę wnętrza. Nie wymaga dużych nakładów finansowych i wielkich decyzji. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą fototapet i wybrać coś dla siebie.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl