Pokój dziewczęcy wymaga kolorowych rozwiązań, które przypadną dziecku do gustu. Na rynku obecne są kolorowe farby, naklejki na ścianę, jednak w konkursie na najbardziej barwną dekorację ścienną wygrywa fototapeta. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla kilkuletniej, jak i nieco starszej dziewczynki.

Fototapety dla dziewczynek są zróżnicowane, jeśli chodzi o tematykę. Zazwyczaj jednak wpisują się w ich zainteresowania. Dlatego często można wśród nich znaleźć bajkowe motywy - postacie księżniczek, wróżek i jednorożców doskonale wpisują się w dziewczęce wnętrza. Szczególnie jeśli mieszkanka pokoju jest fanką koloru różowego, bo w takich barwach zazwyczaj utrzymane są tego typu fototapety. Inny pomysł na temat dekoracji ściennej to zwierzęta. Małe kotki i pieski z pewnością spodobają się kilkulatkom. Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz fototapety z bajek oglądanych przez Twoją pociechę, dzięki którym ściana w pokoju dziewczynki będzie ozdobiona popularnym bohaterem z telewizji czy kina. Wybór jest zróżnicowany, na pewno wśród naszej bogatej oferty znajdzie się atrakcyjna fototapeta dla dziewczynki.

Nieco starsze dzieci mogą już samodzielnie wybierać motywy. Jest więc duża szansa, że nastolatka sama określi, jaka fotografia ma zdobić jej ścianę. Poza możliwością wyboru z katalogu zdjęć, istnieje również opcja wydruku własnej fotografii i zrobienia z niej atrakcyjnej fototapety dla dziewczynek. W ten sposób ścianę może zdobić ulubione zdjęcie z wycieczki po górach albo pamiątka po występie tanecznym. Wszystko zależy od zainteresowań i pasji dziecka.

Rodzice mogą odchodzić od pomysłu naklejenia fototapety na ścianie - jednak nic bardziej mylnego. Jeśli pociecha znudzi się zdjęciem, które wybrała, dorośnie albo jej zainteresowania się diametralnie zmienią - nie ma problemu z usunięciem tapety ze ściany i zastąpieniem jej inną dekoracją. Na korzyść działa również bezpieczeństwo nowoczesnych tapet - nie wydzielają one żadnych zapachów i substancji, więc pozostają obojętne dla zdrowia dziecka.

Fototapeta dla dziewczynki to możliwość dokonania samodzielnego wyboru co do ozdobienia ściany. Jest to bardzo ważne, ponieważ uczy odpowiedzialności za podejmowane decyzje, a także pozwala pokazać swój indywidualizm. To istotne już od najmłodszych lat. Fototapeta dla dziewczynki wprowadza również przyjazną, świetlistą atmosferę do wnętrza, a w takim pokoju aż przyjemnie przebywać.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl