Dekorowanie ścian obecnie pozostawia szerokie pole do popisu. Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych rozwiązań, atrakcyjnych wzorów tapet, minimalistycznych paneli czy farb o egzotycznie brzmiących nazwach. Tymczasem do łask wraca znów fototapeta! Wyrób ten do niedawna kojarzył nam się z kiczem, jednak obecnie powraca w nowoczesnej, zmienionej formie. Fototapety są wyrazem minimalizmu, oryginalności i dobrego gustu. Kojarzą się z czymś pozytywnym.

Fototapety sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, jednak dziś skupimy się na jednym ich aspekcie - mogą być niezwykle barwne, pomysłowe i oryginalne. Gdzie się więc spiszą najlepiej? W pokoju naszej pociechy. Fototapeta do pokoju dziecięcego nadaje się doskonale: ożywia, budzi pozytywne skojarzenia i wprowadza pozytywną energię. A co ważne może również odzwierciedlać zainteresowania dziecka. Fototapety dziecięce mogą przedstawiać to, co dziecko lubi najbardziej - postaci z bajek, wesołe zwierzątka czy lalki. Wybór jest szeroki - można wybierać z naszej bazy grafik lub też podsuwać własne propozycje. Jeśli dziecko ma własne zwierzątko, będzie zachwycone, że jego zdjęcie zdobi ścianę. To sposób na wprowadzenie do pokoju malucha pozytywnej atmosfery, która wpływa na nastrój. Fototapeta do pokoju dziecięcego to pozwala dziecku na tworzenie jego własnej przestrzeni, co jest bardzo ważne w jego wychowaniu i wpływa na umiejętność podejmowania decyzji.

Fototapety dla dzieci sprawdzą się nie tylko w domu, lecz także w przedszkolu, szkole, na placu zabaw czy w szpitalu. Odzwierciedlają zdjęcia w bardzo dokładny sposób, więc w niesamowity sposób działają na wyobraźnię i pozwalają na przeniesienie się do innej, kolorowej rzeczywistości. Technika druku jest wysoka, obecnie metody pozwalają na wspaniałą jakość proponowanej fototapety. Tak realistycznie wyglądająca fototapeta na pewno wpłynie na nastrój dziecka, sprawi, że będzie się czuło komfortowo. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie dzieci mogą czasem odczuwać lęk z powodu wizyty w nowym miejscu - za pomocą takiej techniki każda placówka edukacyjna czy każda przychodnia stanie się miejscem przyjaznym, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o dziecku.

Jednak co z bezpieczeństwem takiego rozwiązania? Obecnie jest to produkt w pełni dopuszczony do stosowania w miejscach, które wymagają zachowania wysokich standardów. Czyli jest to wyrób odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. Dzieje się tak, ponieważ fototapety dla dzieci wytwarzane przy użyciu najnowszej technologii, nie stwarzają żadnego zagrożenia dla zdrowia czy bezpieczeństwa najmłodszych. Są one bezwonne i ekologiczne. Dlatego tak ważne jest, żeby stosować fototapety zgodnie z ich przeznaczeniem. Produkty nadające się do stosowania wewnątrz wykonane są przy użyciu bezpiecznych tuszy, które nie wydzielają szkodliwych substancji. Tapety oddychają i są łatwe do usunięcia, w razie gdyby znudziły się dziecku. Dla wygody przyklejania fototapet są również produkty z zaaplikowanym klejem, które wymagają jedynie przyłożenia do ściany, bo nadają się do natychmiastowego użycia. Dla osób wolących tradycyjne rozwiązania są też fototapety, do których trzeba użyć kleju.

Pozostaje tylko wybierać spośród tysięcy wzorów i pozostawić pole do popisu swojemu maluchowi. Na pewno będzie wdzięczny za możliwość stworzenia w swoim pokoju czegoś według własnego pomysłu. Fototapeta dla dzieci jest znacznie bardziej interesująca niż farba. Uruchamia wyobraźnię, uprzyjemnia czas spędzony w swojej sypialni i stanowi świetną, a zarazem bezpieczną ozdobę.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl