Pokój nastolatka to bezpieczna ostoja dojrzewającego człowieka, jedno z najważniejszych miejsc. Odpowiednie zarówno do odpoczynku, nauki, jak i zabawy oraz spotkań z rówieśnikami. Miejsce, gdzie każdy powinien się czuć dobrze i móc się ukryć w odosobnieniu przed otaczającym światem, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Tworząc wnętrze, wybieramy standardowo szafę, biurko, komodę oraz łóżko. Niezbędne minimum pod względem wyposażenia w meble. Bardzo często zapominamy na koniec o dodatkach, które potrafią nadać wnętrzu indywidualny charakter i są uzupełnieniem każdej aranżacji. Tekstylia, ozdoby, figurki, dywany, lampy i inne.

Bardzo dobrym pomysłem na dopełnienie wystroju wnętrza w pokoju jest fototapeta dla nastolatka. Różnorodna grafika pozwala wybrać odpowiedni wzór pod względem kolorystyki, możliwości technicznych oraz zainteresowań nastolatka. Wybierając odpowiednią fototapetę, zawsze miejmy na uwadze zdanie dziecka. Jeżeli samodzielnie zdecydujemy za niego, może się zdarzyć, że natrafimy na opór i brak zadowolenia a zmiana koncepcji może nas narazić na dodatkowe koszty.

Montaż fototapety jest niezwykle prosty, poradzimy sobie bez fachowca. Wystarczy podobnie jak pod tapetę nałożyć klej. Występują też fototapety mające klej aktywowany wodą. Bardzo ważne jest dokładnie zmierzenie ściany, aby nasza grafika prezentowała się jak najlepiej. Przed wyborem wzoru powinniśmy zdecydować o wyborze rodzaju fototapety. Mamy do wyboru fototapety papierowe o właściwościach oddychających oraz grubsze tapety pcw na podkładzie flizelinowym. Jakość fototapet na www.dimlab.pl jest bardzo wysoka. Najlepszym dowodem jest niezwykle fotorealistyczna jakość wydruku.

Fototapety dla nastolatków to niezwykle bogata oferta ponad 65milionów grafik lub możliwość wykorzystania własnego zdjęcia do wydruku. Fototapety trójwymiarowe powiększające optycznie wnętrze, dodające przestrzenności. Efektywne geometryczne wzory bardzo modne w ostatnich latach. Delikatne fototapety oddające strukturę naturalnych materiałów takich jak kamień czy cegła bez konieczności murowania. Piękne tło w pokoju. Fototapety ze zwierzętami, elementami krajobrazu. Jedni wybiorą egzotyczną plażę inni widok dużego miasta nocą. Znane budowle, zabytki. Fototapety dla nastolatków to duża dostępność graffiti, sprawdzi się dla niejednego młodego buntownika bez mazania po ścianach. Pamiętajmy, że jeżeli nastolatkowi znudzi się fototapeta, zawsze możemy ją wymienić na inną, nową.

Wnętrze pokoju nastolatka powinno być zgodne z jego charakterem i zainteresowaniami. Fototapeta dla nastolatka to prosty w montażu i niezwykle efektowny element pokoju. Spraw radość dziecku, pozwalając mu wyrazić swoją indywidualność w jego wnętrzu.

KONTAKT

(+48) 504 140 892

poniedziałek - piątek 9.00-15.00

Napisz do nas

81-549 Gdynia
ul. Spokojna 28

info


Poznaj nasz drugi sklep:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. politykę prywatności dimlab.pl